TMP Ekstrakorporeal Tedaviler A.Ş., Ekstrakorporeal tedavi alanında hizmet veren Türkiye’de ilk kurumdur.

TMP Ekstrakorporeal Tedaviler A.Ş., sağlık hizmetleri alanında öncü, yenilikçi, atak, etik ve yüksek kalite odaklı hizmet anlayışıyla, bu alanda farklı bir yer edinmiştir.

Kurulduğu 2003 yılından beri devamlı gelişen ve büyüyen TMP, hedefleri doğrultusunda her zaman olduğu gibi yüksek performansla çalışmalarına devam etmektedir.

Öncelikle eksatrakorporeal tedavi yöntemleri alanındaki uzmanlığı ve deneyimi ile hizmetlerini sürdüren TMP, yoğun bakım alanlarına olan yatkınlığını, bu alandaki sonsuz deneyimini ve ilgisini kanıtlayacak birçok ürün ve hizmetle vizyonu doğrultusunda çalışmalarına hep aynı heyecanla devam edecektir.

Birçok ekstrakorporeal tedavi yöntemini Türkiye’de ilk uygulayan kadrodan oluşan TMP ekibi sahip olduğu enerjiyle bu alandaki en iddialı kurumdur.

Teknik alt yapısıyla teknik sorunlaru da her zaman en yetkin şekilde çözebilen TMP, gerek yoğun bakım alanlarında, gerekse tüm ekstrakorporeal tedavi yöntemlerindeki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek, bunların en erken Türkiye’de uygulanmasına aracı olmaktan onur duyar.